Greater St. Helens 2A Girls Bowling Standings
Home   |   Schedule   |   Standings   |   Photos



Schedule:

Greater St. Helens 2A Standings
Note:
Scores have not been reported for the following games and are not reflected in the standings.


Cedar Park Chr. (Bothell) @ Lake Washington Saturday, November 27
Lakeside (9 Mile) @ Saturday, November 27
@ Cheney Saturday, November 27
Lakeside (9 Mile) @ Saturday, November 27
Lynnwood @ North Creek Saturday, November 27
Granite Falls @ Coupeville Monday, November 29
Eastside Prep. @ Renton Monday, November 29
Eastside Prep. @ Renton Monday, November 29
Coupeville @ Granite Falls Monday, November 29
Rochester @ Tenino Monday, November 29
Seattle Academy @ Auburn Adventist Tuesday, November 30
Bear Creek @ Nooksack Valley Tuesday, November 30
Cedar Park Chr. (Bothell) @ Glacier Peak Tuesday, November 30
Gig Harbor @ Central Kitsap Tuesday, November 30
Capital @ River Ridge Tuesday, November 30
North Thurston @ Timberline Tuesday, November 30
Peninsula @ Yelm Tuesday, November 30
Columbia - White Salmon @ Goldendale Tuesday, November 30
Eastside Prep. @ Northwest Tuesday, November 30
Cascade @ Sultan Tuesday, November 30
South Whidbey @ Cedar Park Chr. (Bothell) Tuesday, November 30
Cascade @ Sultan Tuesday, November 30
Shelton @ Elma Tuesday, November 30
Elma @ Shelton Tuesday, November 30
Columbia - White Salmon @ Goldendale Tuesday, November 30
Goldendale @ Columbia - White Salmon Tuesday, November 30
W F West @ Montesano Tuesday, November 30
Mount Baker @ Mount Vernon Tuesday, November 30
Overlake @ Bellevue Christian Wednesday, December 1
@ University Wednesday, December 1
@ Mead Wednesday, December 1
Bush @ Northwest Wednesday, December 1
Portland Christian @ Seton Catholic Wednesday, December 1
University Prep. @ Sultan Wednesday, December 1
University Prep. @ Sultan Wednesday, December 1
Renton @ Seattle Academy Wednesday, December 1
Portland Christian @ Seton Catholic Wednesday, December 1
Montesano @ Raymond Wednesday, December 1
Tenino @ Rainier Wednesday, December 1
River Ridge @ North Thurston Thursday, December 2
Timberline @ Gig Harbor Thursday, December 2
Central Kitsap @ Yelm Thursday, December 2
Peninsula @ Capital Thursday, December 2
Central Kitsap @ Capital Thursday, December 2
Gig Harbor @ Peninsula Thursday, December 2
River Ridge @ North Thurston Thursday, December 2
@ Prairie Thursday, December 2
@ Granite Falls Thursday, December 2
Takedown tournament Thursday, December 2
Snohomish @ Kings Thursday, December 2
Tenino @ Rochester Thursday, December 2
Thursday, December 2
Seattle Academy @ Mount Baker Friday, December 3
Montesano @ Toutle Lake Friday, December 3
NWC Relay Friday, December 3
Orcas Island @ Bush Friday, December 3
Seton Catholic @ Heritage Friday, December 3
Cedar Park Chr. (Bothell) @ Granite Falls Friday, December 3
University Prep. @ Eastside Prep. Friday, December 3
Orcas Island @ Bush Friday, December 3
University Prep. @ Eastside Prep. Friday, December 3
Raymond @ Montesano Friday, December 3
Aberdeen @ Elma Friday, December 3
Elma @ Aberdeen Friday, December 3
Seton Catholic @ Heritage Friday, December 3
Tenino @ Winlock Friday, December 3
@ Colfax Friday, December 3
Curtis @ Lincoln Friday, December 3
Curtis @ Lincoln Friday, December 3
Kings @ La Center Saturday, December 4
Northwest @ Todd Beamer Saturday, December 4
Seattle Academy @ Lynden Christian Saturday, December 4
Granite Falls @ La Conner Saturday, December 4
@ North Thurston Saturday, December 4
@ Yelm Saturday, December 4
@ Emerald Ridge Saturday, December 4
@ White River Saturday, December 4
@ Bonney Lake Saturday, December 4
@ Forks Saturday, December 4
Swim Jamboree (Boys Swim) Saturday, December 4
Snohomish @ Lincoln Saturday, December 4
Coupeville @ Bush Saturday, December 4
Charles Wright Acad. @ Overlake Saturday, December 4
University Prep. @ Northwest Saturday, December 4
Vashon Island @ Sultan Saturday, December 4
Mossyrock @ Seattle Academy Saturday, December 4
Shoreline Christian @ Eastside Prep. Saturday, December 4
Coupeville @ Bush Saturday, December 4
Eastside Prep. @ Northwest Yeshiva Monday, December 6
South Whidbey @ Concrete Monday, December 6
Granite Falls @ Friday Harbor Monday, December 6
Corbett, OR @ Columbia - White Salmon Monday, December 6
Marysville-Pilchuck @ Granite Falls Monday, December 6
Columbia - White Salmon @ Corbett, OR Monday, December 6
Corbett, OR @ Columbia - White Salmon Monday, December 6
Columbia Adventist @ Tenino Monday, December 6
Columbia Adventist @ Seton Catholic Monday, December 6
Bush @ Seattle Lutheran Tuesday, December 7
Bush @ Seattle Lutheran Tuesday, December 7
Seton Catholic @ Centralia Tuesday, December 7
Capital @ Central Kitsap Tuesday, December 7
River Ridge @ Gig Harbor Tuesday, December 7
Yelm @ Timberline Tuesday, December 7
Peninsula @ North Thurston Tuesday, December 7
South Whidbey @ Forest Ridge Tuesday, December 7
Summit Sierra @ Bear Creek Tuesday, December 7
Washougal @ Columbia - White Salmon Tuesday, December 7
Tuesday, December 7
Kings @ University Prep. Tuesday, December 7
Cedar Park Chr. (Bothell) @ Kings Tuesday, December 7
Granite Falls @ Sultan Tuesday, December 7
Sultan @ South Whidbey Tuesday, December 7
Eastside Prep. @ Granite Falls Tuesday, December 7
Bear Creek @ Cedar Park Chr. (Bothell) Tuesday, December 7
University Prep. @ Seattle Academy Tuesday, December 7
Northwest @ Eastside Prep. Tuesday, December 7
Northwest @ Overlake Tuesday, December 7
Adna @ Elma Tuesday, December 7
Elma @ Black Hills Tuesday, December 7
Rainier @ Tenino Tuesday, December 7
Montesano @ Adna Tuesday, December 7
Kings @ Montesano Tuesday, December 7
Washougal @ Columbia - White Salmon Tuesday, December 7
Seton Catholic @ Evergreen (Van) Tuesday, December 7
Mount Baker @ Blaine Tuesday, December 7
Sultan @ Lynnwood Wednesday, December 8
Auburn Adventist @ Overlake Wednesday, December 8
Oak Harbor @ Lakewood Wednesday, December 8
Peninsula @ River Ridge Wednesday, December 8
Central Kitsap @ Timberline Wednesday, December 8
Gig Harbor @ Yelm Wednesday, December 8
North Thurston @ Capital Wednesday, December 8
River Ridge @ Peninsula Wednesday, December 8
Timberline @ Central Kitsap Wednesday, December 8
Yelm @ Gig Harbor Wednesday, December 8
Capital @ North Thurston Wednesday, December 8
Wednesday, December 8
Wednesday, December 8
Granite Falls @ Friday Harbor Thursday, December 9
Elma @ Columbia - White Salmon Thursday, December 9
Hoquiam @ Castle Rock Thursday, December 9
Montesano @ King's Way Christian Thursday, December 9
Gig Harbor @ Yelm Thursday, December 9
North Thurston @ Capital Thursday, December 9
Central Kitsap @ Timberline Thursday, December 9
Peninsula @ River Ridge Thursday, December 9
Gig Harbor @ Central Kitsap Thursday, December 9
North Thurston @ Capital Thursday, December 9
Timberline @ Peninsula Thursday, December 9
Thursday, December 9
Darrington @ South Whidbey Thursday, December 9
Friday Harbor @ Sultan Thursday, December 9
La Center @ Tenino Thursday, December 9
Seton Catholic @ Prairie Thursday, December 9
Nooksack Valley @ Mount Vernon Thursday, December 9
Thursday, December 9
Sultan @ La Conner Friday, December 10
Kings @ Bush Friday, December 10
Columbia - White Salmon @ Elma Friday, December 10
South Whidbey @ Northwest Friday, December 10
Kings @ Northwest Friday, December 10
Forest Ridge @ Sultan Friday, December 10
Bear Creek @ Granite Falls Friday, December 10
University Prep. @ Cedar Park Chr. (Bothell) Friday, December 10
University Prep. @ Cedar Park Chr. (Bothell) Friday, December 10
Yelm @ River Ridge Friday, December 10
North Thurston @ Central Kitsap Friday, December 10
Timberline @ Peninsula Friday, December 10
Capital @ Gig Harbor Friday, December 10
River Ridge @ Yelm Friday, December 10
Central Kitsap @ North Thurston Friday, December 10
Peninsula @ Timberline Friday, December 10
Gig Harbor @ Capital Friday, December 10
Rochester @ Centralia Friday, December 10
W F West @ Aberdeen Friday, December 10
Shelton @ Black Hills Friday, December 10
Overlake @ Seattle Academy Friday, December 10
Summit Sierra @ Eastside Prep. Friday, December 10
Summit Sierra @ Eastside Prep. Friday, December 10
South Whidbey @ Bush Friday, December 10
Overlake @ Seattle Academy Friday, December 10
Columbia - White Salmon @ Elma Friday, December 10
Castle Rock @ Hoquiam Friday, December 10
La Center @ Tenino Friday, December 10
King's Way Christian @ Montesano Friday, December 10
Seton Catholic @ Eatonville Friday, December 10
Northwest @ Chief Sealth Saturday, December 11
Granite Falls @ Chimacum Saturday, December 11
@ Fife Saturday, December 11
Adna @ Tenino Saturday, December 11
Seattle Christian @ Seattle Academy Saturday, December 11
Middle School wrestling Meet Monday, December 13
Columbia - White Salmon @ Corbett, OR Monday, December 13
Eastside Prep. @ Granite Falls Monday, December 13
Corbett, OR @ Columbia - White Salmon Monday, December 13
Columbia - White Salmon @ Corbett, OR Monday, December 13
Elma @ King's Way Christian Tuesday, December 14
Capital @ Gig Harbor Tuesday, December 14
Yelm @ River Ridge Tuesday, December 14
Timberline @ Peninsula Tuesday, December 14
North Thurston @ Central Kitsap Tuesday, December 14
Tuesday, December 14
@ Grandview Tuesday, December 14
Kings @ University Prep. Tuesday, December 14
Bear Creek @ Northwest Tuesday, December 14
Forest Ridge @ Summit Sierra Tuesday, December 14
Sultan @ South Whidbey Tuesday, December 14
Northwest @ South Whidbey Tuesday, December 14
Granite Falls @ Sultan Tuesday, December 14
Cedar Park Chr. (Bothell) @ Kings Tuesday, December 14
Centralia @ Shelton Tuesday, December 14
Black Hills @ Rochester Tuesday, December 14
Aberdeen @ Tumwater Tuesday, December 14
University Prep. @ Seattle Academy Tuesday, December 14
Bush @ Eastside Prep. Tuesday, December 14
La Center @ Eatonville Tuesday, December 14
Castle Rock @ Montesano Tuesday, December 14
Seton Catholic @ Tenino Tuesday, December 14
@ Puyallup Tuesday, December 14
Cedar Park Chr. (Bothell) @ Lakewood Wednesday, December 15
Montesano @ Castle Rock Wednesday, December 15
Hoquiam @ Columbia - White Salmon Wednesday, December 15
Columbia - White Salmon @ Hoquiam Wednesday, December 15
Hoquiam @ Columbia - White Salmon Wednesday, December 15
@ Wednesday, December 15
Eastside Prep. @ Forest Ridge Wednesday, December 15
Columbia - White Salmon @ Hoquiam Wednesday, December 15
Wednesday, December 15
Peninsula @ Central Kitsap Wednesday, December 15
Capital @ Yelm Wednesday, December 15
River Ridge @ Timberline Wednesday, December 15
Gig Harbor @ North Thurston Wednesday, December 15
Central Kitsap @ Peninsula Wednesday, December 15
Yelm @ Capital Wednesday, December 15
Timberline @ River Ridge Wednesday, December 15
North Thurston @ Gig Harbor Wednesday, December 15
Northwest @ Seattle Academy Wednesday, December 15
Eatonville @ La Center Wednesday, December 15
Tenino @ Seton Catholic Wednesday, December 15
Wednesday, December 15
Montesano @ La Center Thursday, December 16
Tenino @ Castle Rock Thursday, December 16
Elma @ Seaside, OR Thursday, December 16
Elma @ Seaside, OR Thursday, December 16
River Ridge @ Timberline Thursday, December 16
Gig Harbor @ North Thurston Thursday, December 16
Capital @ Yelm Thursday, December 16
Peninsula @ Central Kitsap Thursday, December 16
North Thurston @ Gig Harbor Thursday, December 16
Central Kitsap @ Timberline Thursday, December 16
Peninsula @ River Ridge Thursday, December 16
@ Snohomish Thursday, December 16
Thursday, December 16
River Ridge @ Kings Thursday, December 16
Concrete @ Granite Falls Thursday, December 16
Darrington @ Sultan Thursday, December 16
Black Hills @ Centralia Thursday, December 16
W F West @ Tumwater Thursday, December 16
Shelton @ Rochester Thursday, December 16
Stevenson @ Seton Catholic Thursday, December 16
Sedro-Woolley @ Burlington-Edison Thursday, December 16
Thursday, December 16
Elma @ Seaside, OR Friday, December 17
Elma @ Seaside, OR Friday, December 17
Seattle Academy @ Bush Friday, December 17
Seattle Academy @ Northwest Friday, December 17
Bear Creek @ Sultan Friday, December 17
Northwest @ Summit Sierra Friday, December 17
Granite Falls @ South Whidbey Friday, December 17
Meridian @ Sultan Friday, December 17
Granite Falls @ South Whidbey Friday, December 17
Bush @ Summit Sierra Friday, December 17
Central Kitsap @ River Ridge Friday, December 17
Peninsula @ Gig Harbor Friday, December 17
North Thurston @ Yelm Friday, December 17
Timberline @ Capital Friday, December 17
River Ridge @ Central Kitsap Friday, December 17
Gig Harbor @ Peninsula Friday, December 17
Yelm @ North Thurston Friday, December 17
Capital @ Timberline Friday, December 17
Bear Creek @ Eastside Prep. Friday, December 17
Castle Rock @ Tenino Friday, December 17
La Center @ Montesano Friday, December 17
Seton Catholic @ Stevenson Friday, December 17
Lincoln @ Ferris Friday, December 17
Overlake @ Vashon Island Saturday, December 18
Cedar Park Chr. (Bothell) @ Seattle Christian Saturday, December 18
Cedar Park Chr. (Bothell) @ Lynden Christian Saturday, December 18
Elma @ Seaside, OR Saturday, December 18
Elma @ Seaside, OR Saturday, December 18
@ Tumwater Saturday, December 18
@ Cashmere Saturday, December 18
Enumclaw @ Kings Saturday, December 18
Chimacum @ Granite Falls Saturday, December 18
White River @ Montesano Saturday, December 18
Overlake @ Bear Creek Saturday, December 18
O'Dea @ Bellevue Sunday, December 19
O'Dea @ Bellevue Sunday, December 19
O'Dea @ Bellevue Sunday, December 19
Bellevue @ O'Dea Sunday, December 19
Riverside, OR @ Columbia - White Salmon Monday, December 20
Riverside, OR @ Columbia - White Salmon Monday, December 20
Riverside, OR @ Columbia - White Salmon Monday, December 20
Toledo @ Tenino Monday, December 20
Bear Creek @ Cedar Park Chr. (Bothell) Monday, December 20
Toledo @ Tenino Monday, December 20
Centralia @ Seton Catholic Monday, December 20
Tenino @ Vashon Island Tuesday, December 21
Adna @ Montesano Tuesday, December 21
Elma @ Aberdeen Tuesday, December 21
Aberdeen @ Elma Tuesday, December 21
Columbia - White Salmon @ Riverside, OR Wednesday, December 22
Columbia - White Salmon @ Riverside, OR Wednesday, December 22
Columbia - White Salmon @ Riverside, OR Wednesday, December 22
Seton Catholic @ Toutle Lake Wednesday, December 22
Toutle Lake @ Seton Catholic Wednesday, December 22
Montesano @ Ilwaco Tuesday, December 28
Elma @ Rochester Tuesday, December 28
@ Tuesday, December 28
Hockinson @ Grants Pass, OR Tuesday, December 28
Hockinson @ Summit, OR Tuesday, December 28
Hood River, OR @ Columbia - White Salmon Tuesday, December 28
Lakewood @ Sedro-Woolley Tuesday, December 28
Wednesday, December 29
Hanford High School Winter Cup Wrestling Tournamen Wednesday, December 29
Hockinson @ Roseburg, OR Wednesday, December 29
Hockinson @ Bend, OR Wednesday, December 29
King's Christmas Tournament Wednesday, December 29
Cascade @ Cedar Park Chr. (Bothell) Wednesday, December 29
Rainier @ Montesano Wednesday, December 29
Ilwaco @ Seton Catholic Wednesday, December 29
Montesano @ Rainier Thursday, December 30
Hanford High School Winter Cup Wrestling Tournamen Thursday, December 30
@ Thursday, December 30
Sehome @ Shorewood Thursday, December 30
Sehome @ Shorewood Thursday, December 30
Columbia - White Salmon @ Stevenson Thursday, December 30
Columbia - White Salmon @ Stevenson Thursday, December 30
Columbia - White Salmon @ Stevenson Thursday, December 30
Columbia - White Salmon @ Stevenson Thursday, December 30
Elma @ Black Hills Thursday, December 30
Tenino @ Raymond Thursday, December 30
Emerald Ridge @ Lincoln Thursday, December 30
Sultan @ Bellingham Saturday, January 1
Bear Creek @ University Prep. Saturday, January 1
Bellingham @ Sultan Saturday, January 1
North Creek @ Cedar Park Chr. (Bothell) Saturday, January 1
Seattle Academy @ Bremerton Monday, January 3
Monday, January 3
Sultan @ Lake Stevens Tuesday, January 4
Hoquiam @ La Center Tuesday, January 4
Timberline @ Capital Tuesday, January 4
North Thurston @ Yelm Tuesday, January 4
Central Kitsap @ River Ridge Tuesday, January 4
Peninsula @ Gig Harbor Tuesday, January 4
Shoreline Christian @ Bush Tuesday, January 4
Burlington-Edison @ Mount Vernon Tuesday, January 4
Eastside Prep. @ University Prep. Tuesday, January 4
Bear Creek @ Northwest Tuesday, January 4
South Whidbey @ Granite Falls Tuesday, January 4
Seattle Academy @ Cedar Park Chr. (Bothell) Tuesday, January 4
Summit Sierra @ Bush Tuesday, January 4
Kings @ Overlake Tuesday, January 4
Elma @ Eatonville Tuesday, January 4
Tenino @ Montesano Tuesday, January 4
King's Way Christian @ Castle Rock Tuesday, January 4
Seton Catholic @ Columbia - White Salmon Tuesday, January 4
Lynden @ Squalicum Tuesday, January 4
Kings @ Overlake Wednesday, January 5
Granite Falls @ Bear Creek Wednesday, January 5
Sultan @ Forest Ridge Wednesday, January 5
Wednesday, January 5
Bellingham @ Burlington-Edison Wednesday, January 5
Northwest @ South Whidbey Wednesday, January 5
Seattle Academy @ Cedar Park Chr. (Bothell) Wednesday, January 5
Eastside Prep. @ Summit Sierra Wednesday, January 5
Central Kitsap @ Gig Harbor Wednesday, January 5
Yelm @ Peninsula Wednesday, January 5
River Ridge @ Capital Wednesday, January 5
Timberline @ North Thurston Wednesday, January 5
Gig Harbor @ Central Kitsap Wednesday, January 5
Peninsula @ Yelm Wednesday, January 5
Capital @ River Ridge Wednesday, January 5
North Thurston @ Timberline Wednesday, January 5
Centralia @ Aberdeen Wednesday, January 5
Rochester @ W F West Wednesday, January 5
Tumwater @ Shelton Wednesday, January 5
La Center @ Hoquiam Wednesday, January 5
Montesano @ Tenino Wednesday, January 5
Eatonville @ Elma Wednesday, January 5
Castle Rock @ King's Way Christian Wednesday, January 5
Columbia - White Salmon @ Seton Catholic Wednesday, January 5
Nooksack Valley @ Mount Baker Wednesday, January 5
Wednesday, January 5
Wednesday, January 5
Sehome @ Sedro-Woolley Wednesday, January 5
Ferndale @ Squalicum Wednesday, January 5
Granite Falls @ Cascade (Leavenworth) Thursday, January 6
River Ridge @ Capital Thursday, January 6
Yelm @ Peninsula Thursday, January 6
Timberline @ North Thurston Thursday, January 6
Central Kitsap @ Gig Harbor Thursday, January 6
Peninsula @ North Thurston Thursday, January 6
Capital @ Timberline Thursday, January 6
River Ridge @ Central Kitsap Thursday, January 6
Thursday, January 6
Ferndale @ Squalicum Thursday, January 6
Seattle Academy @ Granite Falls Thursday, January 6
South Whidbey @ Sultan Thursday, January 6
Sultan @ Eastside Prep. Thursday, January 6
Sultan @ Eastside Prep. Thursday, January 6
Castle Rock @ Elma Thursday, January 6
Montesano @ Hoquiam Thursday, January 6
Eatonville @ Tenino Thursday, January 6
Columbia - White Salmon @ King's Way Christia Thursday, January 6
La Center @ Seton Catholic Thursday, January 6
Anacortes @ Bellingham Thursday, January 6
Burlington-Edison @ Lakewood Thursday, January 6
University Prep. @ Bush Friday, January 7
Cedar Park Chr. (Bothell) @ Overlake Friday, January 7
Forest Ridge @ Northwest Friday, January 7
University Prep. @ Northwest Friday, January 7
Bear Creek @ South Whidbey Friday, January 7
Summit Sierra @ Granite Falls Friday, January 7
Summit Sierra @ Granite Falls Friday, January 7
North Thurston @ River Ridge Friday, January 7
Yelm @ Central Kitsap Friday, January 7
Capital @ Peninsula Friday, January 7
Gig Harbor @ Timberline Friday, January 7
River Ridge @ North Thurston Friday, January 7
Central Kitsap @ Yelm Friday, January 7
Peninsula @ Capital Friday, January 7
Timberline @ Gig Harbor Friday, January 7
Centralia @ W F West Friday, January 7
Black Hills @ Tumwater Friday, January 7
Rochester @ Aberdeen Friday, January 7
Cedar Park Chr. (Bothell) @ Overlake Friday, January 7
Elma @ Castle Rock Friday, January 7
Hoquiam @ Montesano Friday, January 7
Tenino @ Eatonville Friday, January 7
King's Way Christian @ Columbia - White Salmo Friday, January 7
Seton Catholic @ La Center Friday, January 7
Friday, January 7
Seattle Academy @ Bear Creek Friday, January 7
Seattle Academy @ Klahowya Saturday, January 8
Warden Jerimiah Schmunk Memorial Tourney Saturday, January 8
@ Almira-Coulee-Hartline Saturday, January 8
Coupeville @ University Prep. Saturday, January 8
Orcas Island @ Granite Falls Saturday, January 8
North Thurston @ River Ridge Tuesday, January 11
Capital @ Peninsula Tuesday, January 11
Gig Harbor @ Timberline Tuesday, January 11
Yelm @ Central Kitsap Tuesday, January 11
University Prep. @ Overlake Tuesday, January 11
Cedar Park Chr. (Bothell) @ University Prep. Tuesday, January 11
Summit Sierra @ Sultan Tuesday, January 11
Northwest @ Kings Tuesday, January 11
Summit Sierra @ Sultan Tuesday, January 11
Tumwater @ Centralia Tuesday, January 11
W F West @ Black Hills Tuesday, January 11
Shelton @ Aberdeen Tuesday, January 11
Bush @ Seattle Academy Tuesday, January 11
Granite Falls @ Bush Tuesday, January 11
South Whidbey @ Eastside Prep. Tuesday, January 11
Seattle Academy @ Overlake Tuesday, January 11
King's Way Christian @ Eatonville Tuesday, January 11
Montesano @ Elma Tuesday, January 11
Hoquiam @ Tenino Tuesday, January 11
Castle Rock @ Seton Catholic Tuesday, January 11
La Center @ Columbia - White Salmon Tuesday, January 11
Blaine @ Nooksack Valley Tuesday, January 11
Tuesday, January 11
Sedro-Woolley @ Ferndale Wednesday, January 12
Bear Creek @ Forest Ridge Wednesday, January 12
Wednesday, January 12
Wednesday, January 12
Burlington-Edison @ Sehome Wednesday, January 12
Granite Falls @ Northwest Wednesday, January 12
Sultan @ Cedar Park Chr. (Bothell) Wednesday, January 12
Gig Harbor @ River Ridge Wednesday, January 12
Central Kitsap @ Capital Wednesday, January 12
North Thurston @ Peninsula Wednesday, January 12
Timberline @ Yelm Wednesday, January 12
River Ridge @ Gig Harbor Wednesday, January 12
Capital @ Central Kitsap Wednesday, January 12
Peninsula @ North Thurston Wednesday, January 12
Yelm @ Timberline Wednesday, January 12
South Whidbey @ Eastside Prep. Wednesday, January 12
Eatonville @ King's Way Christian Wednesday, January 12
Elma @ Montesano Wednesday, January 12
Tenino @ Hoquiam Wednesday, January 12
Seton Catholic @ Castle Rock Wednesday, January 12
Columbia - White Salmon @ La Center Wednesday, January 12
Mount Vernon @ Ferndale Wednesday, January 12
Wednesday, January 12
Hanford @ Kennewick Wednesday, January 12
Gig Harbor @ River Ridge Thursday, January 13
Timberline @ Yelm Thursday, January 13
North Thurston @ Peninsula Thursday, January 13
Central Kitsap @ Capital Thursday, January 13
Gig Harbor @ Capital Thursday, January 13
Central Kitsap @ Peninsula Thursday, January 13
Timberline @ River Ridge Thursday, January 13
Thursday, January 13
Sultan @ Granite Falls Thursday, January 13
South Whidbey @ Seattle Academy Thursday, January 13
Shelton @ W F West Thursday, January 13
Black Hills @ Aberdeen Thursday, January 13
Rochester @ Tumwater Thursday, January 13
Elma @ Hoquiam Thursday, January 13
Eatonville @ Montesano Thursday, January 13
La Center @ Castle Rock Thursday, January 13
Seton Catholic @ King's Way Christian Thursday, January 13
Anacortes @ Lakewood Thursday, January 13
Lynden @ Sedro-Woolley Thursday, January 13
Granite Falls @ Forest Ridge Friday, January 14
Eastside Prep. @ Bear Creek Friday, January 14
Squalicum @ Bellingham Friday, January 14
Bear Creek @ University Prep. Friday, January 14
Bush @ Cedar Park Chr. (Bothell) Friday, January 14
Northwest @ Sultan Friday, January 14
South Whidbey @ Summit Sierra Friday, January 14
Northwest @ Cedar Park Chr. (Bothell) Friday, January 14
South Whidbey @ Summit Sierra Friday, January 14
Bush @ Sultan Friday, January 14
Timberline @ Central Kitsap Friday, January 14
Yelm @ Gig Harbor Friday, January 14
Capital @ North Thurston Friday, January 14
River Ridge @ Peninsula Friday, January 14
Central Kitsap @ Timberline Friday, January 14
Gig Harbor @ Yelm Friday, January 14
North Thurston @ Capital Friday, January 14
Peninsula @ River Ridge Friday, January 14
Kings @ Seattle Academy Friday, January 14
Overlake @ Eastside Prep. Friday, January 14
Kings @ Seattle Academy Friday, January 14
Montesano @ Eatonville Friday, January 14
Hoquiam @ Elma Friday, January 14
Castle Rock @ La Center Friday, January 14
King's Way Christian @ Seton Catholic Friday, January 14
@ Fife Saturday, January 15
@ Everett Saturday, January 15
Overlake @ Bush Saturday, January 15
Eastside Prep. @ Northwest Saturday, January 15
Overlake @ Northwest Saturday, January 15
Forest Ridge @ South Whidbey Saturday, January 15
Bear Creek @ Summit Sierra Saturday, January 15
University Prep. @ Kings Saturday, January 15
Sultan @ Granite Falls Saturday, January 15
University Prep. @ Kings Saturday, January 15
Sultan @ Granite Falls Saturday, January 15
Eastside Prep. @ Bush Saturday, January 15
Cedar Park Chr. (Bothell) @ Bear Creek Saturday, January 15
Wilson @ Kings Monday, January 17
Kamiak @ Seattle Academy Monday, January 17
Lake Washington @ Lincoln Monday, January 17
Sultan @ Bear Creek Tuesday, January 18
Seattle Academy @ Overlake Tuesday, January 18
Tuesday, January 18
Cedar Park Chr. (Bothell) @ University Prep. Tuesday, January 18
Summit Sierra @ Northwest Tuesday, January 18
Bush @ Kings Tuesday, January 18
South Whidbey @ Granite Falls Tuesday, January 18
Sultan @ Cedar Park Chr. (Bothell) Tuesday, January 18
Bush @ South Whidbey Tuesday, January 18
Eastside Prep. @ Summit Sierra Tuesday, January 18
Forest Ridge @ Eastside Prep. Tuesday, January 18
University Prep. @ Overlake Tuesday, January 18
Seton Catholic @ Montesano Tuesday, January 18
Hoquiam @ Eatonville Tuesday, January 18
Elma @ Tenino Tuesday, January 18
Castle Rock @ Columbia - White Salmon Tuesday, January 18
La Center @ King's Way Christian Tuesday, January 18
Kings @ Bear Creek Tuesday, January 18
Sultan @ Coupeville Wednesday, January 19
Montesano @ Seton Catholic Wednesday, January 19
@ Kiona Benton Wednesday, January 19
Mount Baker @ Sedro-Woolley Wednesday, January 19
@ Bremerton Wednesday, January 19
Ferndale @ Burlington-Edison Wednesday, January 19
Coupeville @ Sultan Wednesday, January 19
Gig Harbor @ Capital Wednesday, January 19
River Ridge @ Yelm Wednesday, January 19
Peninsula @ Timberline Wednesday, January 19
Central Kitsap @ North Thurston Wednesday, January 19
Capital @ Gig Harbor Wednesday, January 19
Yelm @ River Ridge Wednesday, January 19
Timberline @ Peninsula Wednesday, January 19
North Thurston @ Central Kitsap Wednesday, January 19
Centralia @ Rochester Wednesday, January 19
Aberdeen @ W F West Wednesday, January 19
Black Hills @ Shelton Wednesday, January 19
Northwest @ Seattle Academy Wednesday, January 19
Tenino @ Elma Wednesday, January 19
Eatonville @ Hoquiam Wednesday, January 19
Columbia - White Salmon @ Castle Rock Wednesday, January 19
King's Way Christian @ La Center Wednesday, January 19
Wednesday, January 19
Wednesday, January 19
Oak Harbor @ Burlington-Edison Wednesday, January 19
Wednesday, January 19
Sedro-Woolley @ Squalicum Wednesday, January 19
North Thurston @ Central Kitsap Thursday, January 20
Gig Harbor @ Timberline Thursday, January 20
Capital @ River Ridge Thursday, January 20
Thursday, January 20
Sultan @ Seattle Academy Thursday, January 20
Granite Falls @ South Whidbey Thursday, January 20
Elma @ La Center Thursday, January 20
Montesano @ Hoquiam Thursday, January 20
Eatonville @ Tenino Thursday, January 20
King's Way Christian @ Castle Rock Thursday, January 20
Seton Catholic @ Columbia - White Salmon Thursday, January 20
Lakewood @ Sehome Thursday, January 20
Thursday, January 20
@ Skyline Thursday, January 20
@ Othello Friday, January 21
Bear Creek @ Overlake Friday, January 21
Northwest @ Bush Friday, January 21
Summit Sierra @ Forest Ridge Friday, January 21
Sehome @ Bellingham Friday, January 21
Seattle Academy @ University Prep. Friday, January 21
Seattle Academy @ University Prep. Friday, January 21
Kings @ Cedar Park Chr. (Bothell) Friday, January 21
South Whidbey @ Sultan Friday, January 21
South Whidbey @ Sultan Friday, January 21
Kings @ Cedar Park Chr. (Bothell) Friday, January 21
Timberline @ River Ridge Friday, January 21
North Thurston @ Gig Harbor Friday, January 21
Yelm @ Capital Friday, January 21
Central Kitsap @ Peninsula Friday, January 21
River Ridge @ Timberline Friday, January 21
Gig Harbor @ North Thurston Friday, January 21
Capital @ Yelm Friday, January 21
Peninsula @ Central Kitsap Friday, January 21
Shelton @ Centralia Friday, January 21
Rochester @ Black Hills Friday, January 21
Tumwater @ Aberdeen Friday, January 21
Granite Falls @ Eastside Prep. Friday, January 21
Northwest @ Bush Friday, January 21
Granite Falls @ Eastside Prep. Friday, January 21
Bear Creek @ Overlake Friday, January 21
Tenino @ Eatonville Friday, January 21
La Center @ Elma Friday, January 21
Hoquiam @ Montesano Friday, January 21
Castle Rock @ King's Way Christian Friday, January 21
Columbia - White Salmon @ Seton Catholic Friday, January 21
Northwest @ Highline Saturday, January 22
Cedar Park Chr. (Bothell) @ Coupeville Saturday, January 22
Tenino @ Columbia Adventist Saturday, January 22
@ Prosser Saturday, January 22
@ Othello Saturday, January 22
@ Lynden Saturday, January 22
@ Kittitas Saturday, January 22
@ Saturday, January 22
Stevenson @ Columbia - White Salmon Saturday, January 22
Stevenson @ Columbia - White Salmon Saturday, January 22
Overlake @ University Prep. Saturday, January 22
Overlake @ University Prep. Saturday, January 22
North Mason @ Seattle Academy Saturday, January 22
Ocosta @ Elma Saturday, January 22
Bush @ Bear Creek Saturday, January 22
Hazen vs K.M & Kentridge Tuesday, January 25
@ Wilbur-Creston Tuesday, January 25
@ Thomas Jefferson Tuesday, January 25
Northwest @ Forest Ridge Tuesday, January 25
Cedar Park Chr. (Bothell) @ Bush Tuesday, January 25
South Whidbey @ Bear Creek Tuesday, January 25
@ Omak Tuesday, January 25
Kent Meridian @ Fife Tuesday, January 25
Northwest @ University Prep. Tuesday, January 25
Granite Falls @ Summit Sierra Tuesday, January 25
Seattle Academy @ Kings Tuesday, January 25
Eastside Prep. @ Sultan Tuesday, January 25
Overlake @ Cedar Park Chr. (Bothell) Tuesday, January 25
Summit Sierra @ South Whidbey Tuesday, January 25
Centralia @ Black Hills Tuesday, January 25
Tumwater @ W F West Tuesday, January 25
Rochester @ Shelton Tuesday, January 25
Sultan @ Bush Tuesday, January 25
Bear Creek @ Seattle Academy Tuesday, January 25
Castle Rock @ Eatonville Tuesday, January 25
Montesano @ Elma Tuesday, January 25
Hoquiam @ Tenino Tuesday, January 25
Columbia - White Salmon @ King's Way Christia Tuesday, January 25
La Center @ Seton Catholic Tuesday, January 25
Forest Ridge @ Shoreline Christian Wednesday, January 26
Eatonville @ Castle Rock Wednesday, January 26
Lakes @ Lincoln Wednesday, January 26
Squalicum @ Sehome Wednesday, January 26
Bear Creek @ Northwest Wednesday, January 26
Capital @ Timberline Wednesday, January 26
River Ridge @ Central Kitsap Wednesday, January 26
Gig Harbor @ Peninsula Wednesday, January 26
Yelm @ North Thurston Wednesday, January 26
Timberline @ Capital Wednesday, January 26
Central Kitsap @ River Ridge Wednesday, January 26
Peninsula @ Gig Harbor Wednesday, January 26
North Thurston @ Yelm Wednesday, January 26
Tenino @ Hoquiam Wednesday, January 26
Elma @ Montesano Wednesday, January 26
Seton Catholic @ La Center Wednesday, January 26
King's Way Christian @ Columbia - White Salmo Wednesday, January 26
Stadium @ Spanaway Lake Wednesday, January 26
Burlington-Edison @ Sedro-Woolley Wednesday, January 26
 
  League Overall
Team W L PF PA +/- W L PF PA +/-
Columbia River 0 0 0.0 0.0 0 0 0 0.0 0.0 0
Fort Vancouver 0 0 0.0 0.0 0 0 0 0.0 0.0 0
Hudson's Bay 0 0 0.0 0.0 0 0 0 0.0 0.0 0
Mark Morris 0 0 0.0 0.0 0 0 0 0.0 0.0 0
R A Long 0 0 0.0 0.0 0 0 0 0.0 0.0 0
Ridgefield 0 0 0.0 0.0 0 0 0 0.0 0.0 0

Legend: WWins LLosses PFPoints For PAPoints Against +-PF-PA


Note: Standings are based on win percent, then fewest points allowed. Standings do not account for head-to-head win/loss and do not necessarily reflect post-season tournament seedings. League tie-breaker rules always take precedent over league standings shown here.